Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 13:10   #2096
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
.
Bardzo ładnie Ciepło, podoba mi się. Kolorek Ci sie szybko spłucze do tej pudełkowej 10, bo garnier wychodiz tak, a zaraz potem znika.
Mysle, z enutrisse nie chwycił, bo uzywałas zaraz po tej 10 z color naturals? Pewnie sie nie przebił przez niewypłukane jeszcze barwniki. Ale ciesz się, 111 wychodzi mocno szaro.
Dzięki Odczekałam niby 2 tygodnie ale teraz jak sobie pomyśle to właściwie dobrze, że nie wyszło Podoba mi sie ten co mam teraz
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja takie pieluchy kupowalam w dziecinnym
mi najlepiej sie suszy wlasnie taka pieluszka a pozniej ja zawijam na glowie do plunkingu wyglada to komicznie ale co tam
dzis do reanimacji lokw uzylam wody i pantena (a nastepnie mozna zrobic ponownie plunking) ja tylko ugniotlam i jest miekko i sa loki
Od dawna się noszę ze spróbowaniem tego bo moej włosy są takie niby falowane niby lekko kręcone a ja zawsze prostuję Tylko nie mam ani pieluszki ani ręczników specjalnych myślałam żeby użyć takiej dużej koszulki zwykłej bawełnianej
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora