Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-22, 21:19   #1207
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
właśnie nie wiem, który będzie dla mnie lepszy , jestem blondynka, kolor oczu piwne z ciemniejszą obwódką i dość jasną cerą wpadającą bardziej w żółty niż różowy
Ten Pastel Pink jest tez w cenie 115 zł. jak róże w douglasie online?
Nie wiem Mi się wydaje, że to nie kwestia koloru oczu i włosów tylko raczej tego do jakiego makijażu chcesz tego różu używać. Jakie on ma spełniać zadanie? czego od niego oczekujesz?

Tak, Pastel Pink jest w tej samej cenie 115 zł. Teraz w weekend jest -20%, ale nie namawiam jakoś specjalnie, musisz sama zdecydować

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
wiesz milko, ja tam twarzy nie opalam, ale smaruje ciemniejszym podkladem, zeby nie odstawała od reszty którą opalam

a co do tych kremów bb, to w ogóle tych kolorów jest mało..
Pewnie, rozumiem to, bo ja też twarzy nie opalam A sposób masz dobry No mało kolorów, ale inne marki tez nie mogą pochwalić się dużą gamą kolorystyczną kremów BB. Nie wiem dlaczego tak jest

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
We wtorek byłam w moim Douglasie - w końcu mamy BB. Kupiłam Shimmer Brick w kolorze Pink Quartz - piękny . Kusi mnie jeszcze jakiś róż, szminka i cień w kremie, ale czekam na weekend zniżek i -15%.
Super, gratuluję
Pink Quartz jest świetny, bardzo uniwersalny, dobry dla urody tzw. typu środkowowschodniego (jak go nazywa Bobbi Brown).
Na pewno będziesz zadowolona
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując