Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 08:39   #4216
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
ja się na tym nie znam, ale to zamówić chyba trzeba

ze mną też źle - pierwsze zamówienie z EL w drodze, myślę nad kolejnym (kredka do brwi)
ano trzeba ino skąd wziąć 200 funtów 200 zł bym zorganizowała ale funty mnie przerastają

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
[/B]



Nie wolno to się nie opłaca ;p czekaj na zestawy świąteczne

Wczoraj 1.5 godziny czytałam nasze forum sprzed roku żeby wiedzieć kiedy mniej więcej zaczyna się szał i to już za chwile koncówka miesiącą a w listopadzie to już eksplozja okazji
wcale się z tego nie cieszę znowu kasę wydam - tę co mam i tę co jej nie mam też :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Dzisiaj Wam nie pomacham z rana bo mnie boli łapka. :'( Właśnie wróciłam z pobrania krwi. Nienawidzę igieł i tego bólu. No i oczywiście był problem z krzepnięciem nie mówiąc już o samym wbijaniu się. Aż musiałam się Wam pozalic. W nagrodę za cierpienie idę sobie poszukać czegoś fajnego. :-D

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
na szczęscie już po
a ja uwielbiam pobieranie krwi zawsze tam się gapię jak mi się wkluwają i lubię ten widok jak krew spływa do pojemniczka :d w poprzednim życiu chyba byłam wampirem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując