Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-09, 17:40   #30
PurpleParadaise
Raczkowanie
 
Avatar PurpleParadaise
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość


Osobiście potrzebuję dość dużych ilości - nie będę korzystać z usług kwiaciarni. Bukiety zrobię sama, dekorację sali zrobi nam obsługa lokalu, a dekorację kościoła zrobią zakonnice Ale że nie mam kompletnie pojęcie o kwiatach - stąd ten temat Nie chciałabym zbytnio nadszarpnąć budżetu, a kwiatów potrzebuję dość dużo. Może Wy znacie jakieś ładne i tanie kwiaty, które nadawałyby się do dekoracji sali (bukiety na stoły) i kościoła? Na stoły chciałabym jakieś takie pełne kwiaty w stylu róż, eustom, peonii, goździków, natomiast w kościele podobają mi się mieczyki w sąsiedztwie innych kwiatów. Na pewno kwiaty sezonowe są tańsze od tych egzotycznych. Ślub jest na początku lipca. Ja jestem zakochana w peoniach - nie wiecie czy dostanę je na giełdzie? Są to takie raczej ogrodowe kwiaty, sama je mam koło domu, no ale nie w takich ilościach

No i gdzie można tanio kupić wysokie wazony Na allegro cena przeraża. Te, które widziałam na naszej sali to dla mnie porażka...

Ja też mam w lipcu ślub i też zdecydowałam się na piwonie te ogrodowe rosną wcześniej więc pozostaje nam kupić te holenderskie. Do bukietu będę miała droższe po 4zł za główkę będą jeszcze inne kwiaty w nim. A do wystroju sali zamawiam tańsze. Jaki kolor byś chciała ?
Fajnie z piwoniami się komponują margaretki pracuję w kwiaciarni więc często przykładam różne kwiaty i już pomału sobie dobieram

A co do wazonów to popytaj gdzieś u dekoratorów albo w kwiaciarniach czy nie wypożyczają.

Co do wytrzymałych kwiatów to tak jak piszą dziewczyny: goździki, margaretki, mieczyki.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
To bardzo wysokie ceny...

i to bardzo
PurpleParadaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując