Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 08:20   #1958
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bialy_mis Pokaż wiadomość
Czyli chcesz, TmargoT, powiedzieć, że IPL powoduje jakieś tam wyłysienie, natomiast nie jest ono dożywotnie i włosy nawet jeśli wypadną, to kiedyś wrócą? A ile trwa taka przeciętna łysość? Rok? Pół? Dwa? Zdaję sobie sprawę, że to bardzo indywidualne, ale chodzi mi o rząd.
na własnym przykładzie moge powiedzieć o efktach,ale warto poczytać inne opinie,ktore są równie wiarygodne i zawarte na forum.ten wątek to dobre źródło wiedzy,jednak wielu osobom nie chce się czytac nawet posótw z tej samej tsrony ,a co dopiero kilka stron wcześniej .

miałam dwa zabiegi IPL-em na nogi i bikini.nie bedę opisywać szczegłów ,bo pisałam o tym kilka razy.na początku widziałam efekt,ale w ciągu pół roku włosy odrosły TAKIE SAME-grube ,a ilość była również taka sama.wydałam na pakiet 500 zł razy dwa,więc mam prawo czuc się źle wywalając tysiąca w błoto i mam prawo opisywać na forum,że to zła metoda na depilację.
kto chce niech czyta i wierzy,kto nie wierzy niech się przekona.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora