Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-24, 12:03   #1663
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja moze nie tyle co wolny czas licze, co to ze musze siedziec w pracy do 24. zawsze o 22 mam kryzys i lekko robie sie senna
z siedzeniem do późna to ja akurat problemu nie mam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u nas na fryzku jest 3-ech w tym moj tz
tz na razie woli byc mechanikiem... bo to takie męskie ale wiem ze przyjdzie dzien gdy dojdzie do mojego saloniku- jesli wypali bo to lzejsza i czystsza praca a on w strzyzeniach wymiata
i wiem ze by sie w tym sprawdzil a z farb bym go podszkolila ale klientki jedza mu z reki- nawet moja wymagajaca mama
to teraz ładnie pozaliczajcie egzaminki, a później możecie pomyśleć o czymś swoim

oczywiście kciuki będą trzymane

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie.. powiem Ci tak w sekrecie, że ja się zbierałam do rozgrzewki chyba z m-c.. bo aaa to nie dzisiaj.. a bo zjadłam to nie teraz.. a w środku tygodnia to bez sensu.. i ciągle coś.. i tak w końcu jednego dnia się obudziłam poszłam wzięłam prysznic stanęłam przed lustrem i pomyślałam.. weź się dziewczyno ogarnij i zrób coś ze sobą.. no i od tamtego dnia dzielnie ćwiczę.. oby mój zapał nie okazał się znów słomiany
to może spróbuj już od dziś abs'ować
najwyżej zrobisz w trakcie kilka przerw
te ćwiczenia nie są takie ciężkie na jakie wyglądają

rób ze mną będę miała towarzyszkę


Infa, Snow.. Wy nadal abs'ujecie?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora