Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - na wieczor
Wątek: na wieczor
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-30, 09:48   #11
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: na wieczor

Ja wiem, co mi tu nie pasuje. Wydaje mi się, że nie do końca dobrze ubrałaś tę sukienkę, wydaje mi się, że ta tasiemka ma być w talii, zaraz pod biustem, dopasowana. A na zdjęciu widać, że ta tasiemka jest prawie w pasie, wisi, szczególnie na plecach, może przez to, że chciałaś uzyskać głęboki dekolt.
Efekt jest taki, że za nisko zawieszona tasiemka, niedopasowana ciągnie materiał na dół, przez co Twój biust wydaje się masywniejszy i "do pasa" jak dziewczyny pisały, a pod biustem jest po prostu sporo wiszącego samego materiału, co również widać na bokach, jak odstaje.

Myślę, że w tej sukience przez tasiemkę chyba nie do końca da się wyregulować dekolt, bo efekt jest właśnie taki. Przywiąż szelki mocniej na szyi, tak aby tasiemka ułożyła się zaraz pod biustem, przez co materiał się napręży, podniesie biust, który całkowicie wypełni górę sukienki. Zwrócić uwagę szczególnie na plecy, bo widać, że ta sukienka "wisi", zrobiła Ci się asymetryczna. Jeśli jest możliwość to przywiąż bardziej tasiemkę na plecach, jeśli nie to po prostu ją skróć.

Takie moje zdanie, sukienka ładna, ale bardziej pasuje mi na wesele, sylwestra, wieczór panieński..., a nie raczej na zwykłe wieczorne wyjście.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora