Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 09:21   #4336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Wiem, że są różne metody antykoncecji... ja nikogo nie przymuszam do tabletek, choć uważam że w tym wieku raczej tabletki to najlepsza opcja.
Sama wiele lat temu brałam i zyje... bylam w szoku poprostu jak moj brakt zaczoł opowiadać co ta jego dziewczyna wygaduje...ehhh

Zaproponowałm jej że mogę się z nią wybrać do swojego gin... przemiła Pani w średnim wieku... dużo żartuje co rozluźnia atmosferę, ale konkrety porządnie tłumaczy... jak mało którego lekarza lubie.
nie miałam na myśli tego, że ją do czegoś zmuszasz
do tabletek nic nie mam, tez brałam bardzo długo, ale możliwe, że dziewczyna ma podświadomie zakodowane jakieś obawy (nawet irracjonalne) i trudno będzie się jej przemóc. Uważam, że rozmowa z lekarzem to najlepsze wyjście - jak nie tabletki to napewno zaproponuje jej coś, co do niej przemówi
zresztą uważam, że bardzo dobrze świadczy o tych młodych ludziach fakt, że nie ufają samej prezerwatywie tylko chcą być lepiej zabezpieczeni godna naśladowania postawa.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora