Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-07, 15:46   #4347
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
nie szklanka tylko kubeł i do tego zimnej wody

Nie wiem w jakich środowiskach się obracałaś / obracasz, ale ja długo byłam w oazowych i na prawdę znam wiele par, dla których seks po ślubie był czymś normalnym.

Pigułki są bardzo indywidualną sprawą, ja na swoich schudłam, a chciałam przytyć, zatrzymywanie wody byłoby mi na rękę, ale niestety Cera poprawiła się może odrobię, krwawienia praktycznie niewyczuwalne, jedyna niedogodność to czasem drętwienie, ale nie jestem pewna czy to wina pigułek.

A lekarza, który mówi, że urosną wąsy to trzeba w kosmos wystrzelić. Jak dziewczynę stać, to niech zrobi badania hormonalne i będzie wiadomo jakie tabletki będą dla niej odpowiednie.
Ależ ja wiem że takie pary są... to że ja mam inne poglądy to inna rzecz... moja przyjaciółka też czekała długo - mimo iż nie do ślubu
Ale tyczyło się to powyższego - mianowicie młodzieży która ma po 19 lat...

A ja to już jestem za stara... u mnie to sma małżeństwa i dzieci itd więc młodzieżą już nie jestem... choć chętnie bym się cofneła o te 10 lta i wszytko przeżyła jeszcze raz
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora