Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-16, 12:34   #662
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam !
Chciałam powiedziec ,że jestem po wizycie w Bona dea w Krakowie z problemem tłuszczaków wydałam 1500zł + 200 dostałam w prezencie ,podano mi Restylane Vital light na ok 3 lata!a na kurze łapki BTXA-Azzalure (efekt do 12 miesięcy).Efekt bedzie widoczny od 3 tyg.do 3 miesięcy ,a już jest pięknie
muszę jednak omijać używania w tych okolicach ultradzwięków ,gdyż tylko przyśpieszy znikanie podanych środków.
Jeszcze jedno zanim pojechałam na tą wizytę oczywiście przyszły kosm. z mazideł od razu mówie,że Adenozyna wymieszana z kwasem fitowym ,nałożona na twarz po kwasie owocowym Aha 35% i rolowaniu dało efekt MASAKRY!!!! twarz myślałam,że mi się odklei i odpadnie a ból taki ,że łzy kapały jak grochy ... wyłam na cały dom a mąż już się ubierał aby jechać do szpitala ze mną !zmywałam wodą zimną ,żeby troche ukoić ale mało dawało potem sobie przypomniałam ,że mam neutralizator do kwasów tych owocowych i może i na ten fitowy zadziała ... zadziałał !czoło gdzie zaczęłam rolować jakby paru warstw skór brakowało ,wyglądało coś jak z plastiku.Okrutne doświadczenie !
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując