Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-17, 10:50   #82
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

[QUOTE=rombek;52112580]
Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Nie lubię za bardzo biegać, ale może faktycznie się przekonam... Masz doświadczenia, że z biegania najlepiej spada brzuszek?


A na co dzień trzymasz mięśnie brzucha lekko spięte, czy puszczone na luz? Wiem, że to śmiesznie brzmi, ale ostatnio się dowiedziałam, że można wyrobić sobie nawyk ciągłego lekkiego napięcia mięśni brzucha (takiego, że nie czujesz żadnego dyskomfortu, ani nic) i to faktycznie działa, brzuch wygląda dużo lepiej Bez tego raczej nigdy nie będzie płaski, nawet po redukcji tłuszczu.

Ja sama mam sporą oponkę, ale o ile na luzie mam jakieś 88cm, to przy tym lekkim spięciu robi się 85 i jakoś tak się to wszystko bardziej w kupie trzyma. A tak się przyzwyczaiłam, że teraz trzymam bez myślenia o tym, więc można powiedzieć, że efekt jest trwały, nie chwilowy. Uważam, że warto spróbować
Ja tak robie:p mam napiety brzuch od kiedy zaczelo mi zalezec na figurze i postanowilam odchudzac;p teraz nawet nie czuje ze to robie, zawsze brzuch jest napiety :p
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora