Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-07, 18:06   #1455
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
Noo to nieźle... efekt końcowy przekozak ale szkoda nerwów podczas malowania:-(
Przy reklamacji też takie jaja??? nigdy nie miałam potrzeby tego robić ale jestem w szoku bo generalnie nikt nie robi z tym problemów, nie te czasy.
No nic, tak czy inaczej, parę papierów zostanie w portfelu, dopóki nie zmienią formuły.
ja widziałam wczoraj te nowe kolory na żywo na wzorniku i też były smugi dlatego też na żaden się nie skusiłam

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Gejszalicious narazie odechcialo mi się malowania tymi dwoma kolorami
nie dziwię ci się, też nie lubię takich niespodzianek ;/

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zabije was!! Dopiero co znalazłam swój bazowy ideał po fiasku z EB, czyli SPN 701, a tu już kolejna do wypróbowania i teraz sama nie wiem czy kupić indigo, czy SPN

Wreszcie nie jestem sama Ja z Indigo mam problem od samego początku, mam kilka kolorów idealnych, kryjących po jednej warstwie jak np. Red Carpet, i kolory które najchętniej bym wyrzuciła do kosza jak np. Iguana czy taki pastelowy niebieski, nie mówiac już o przebojach z czarnym kolorem który był szary i były problemy z reklamacją :p Ja indigo kocham za wszystkie efekty, ale lakierów już u nich nie kupie

Z reklamacją bywają problemy, mi Iguany nie uznali, choć moim zdaniem lakier nadaje sie do kosza, następny beżyk En Vogue, krycie 3-4 warstwy, wg pań oczywiście wszystko w porządku Moim zdaniem ta firma ma za dobre opinie, ewentualnie mają jakieś wadliwe serie na które notorycznie trafiam
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Iguane też mam, zresztą mówiłam Ci. Też jej nie lubię :-D
też czaiłam się na iguanę, ale dobrze, że jej nie wzięłam

co do krycia kolorów, mam tiffany z tej firmy i jest okropny, nie dość, że gęścioch to trzeba tez dawać 4 warstwy
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora