Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-01, 12:26   #2306
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dzień Dobry Kropeczki

Ja to dzisiaj ...laseczka już jestem Nic mnie nareszcie nie boli , no dobra ... mam strup na 2/3 twarzy i tak już w stajni byłam ... ale na szczęście tam ludzie, ktorzy znają mnie od lat, więc tylko Pan Zygmunt ( stajenny, starszej daty facet ) powiedział, ze co to za babskie wymyśluny by na brązowo tak sobie twarz pomalować, dopiero jak mu podetknęłam gąbulę pod nos prawie i powiedziałam, że to strup, to się przeżegnal i zawspółczuł mi niemiłosiernie myśląc, że to choroba jaka Ja oczywiście nie przyznałąm się do depilacji kremowej - chyba by przestal do mnei się odzywać - specyficzny, ale prawy człowiek z tego Pana Zygmunta

Madziusia - bardzo się cieszę, ze nie tylko mnei samej taka fantazja do głowy przyszła - ja też pewnie, gdyby nie Max, wylądowałabym w szpitalu , ale dla mnei jesteś mistrzynią świata, ja to tak rachitycznie 2 minutki, ale 40 minut No agentka nie z tej ziemi

Anturek - Ty dla mnie jesteś obok Masimki drugą skarbnicą wiedzy

Saguś co z Twoim blondem

denna - nie martw sę i porposzę jeśli potrafisz - zdystansuj się do teścia Faceci czasami nie przebierają w słowach i nawet nie zdają sobie sprawy ile bólu mogą sprawić

bucz - stroik adentowy ślicznowaty Rzuć palenie - poproszę

U mnie zaczęly się oczekiwane schody, czyli to czego najbardziej się obawiałam, Mama nie przyjęła Małego dzisiaj do siebie
... musiałam zabrać dzisiaj Maxa ... ze sobą do stajni ... Ku mojej rozpaczy, a Jego wielkiej radości, unurzał się w błocie na padoku, wlazł do psiej budy i nie chciał z niej wyjść, wyszarpał kota za ogon ( kochany kot nie podrapał Gadziny na szczęście i dał się mi przeprosić ), wpadł do kuchni leśniczego i uciekł z niej z garnkiem właściela ...
Jak tak dalej pójdzie ... to nas wykopią i z Marantą do domu przyjadę
Czekam z utęsknieniem powrotu TŻ i września 2009 Mała Gadzina pójdzie do przedszkola

castrolku - masz już wyniki Twojego Synka ?
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-12-01 o 12:28
dome jest offline Zgłoś do moderatora