Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-18, 13:39   #4079
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli słusznie miałam deja vu :P
A zagęszczasz to czymś? Czy takie płynne jest? I jak często używasz? I w ogóle możesz mi napisać swoją pielęgnację?
Nie zagęszczam, takie płynne mi w ogóle nie przeszkadza Przechowuję w takiej buteleczce farmaceutycznej, którą można wydobyć co do kropelki, więc łatwo się nabiera - kilka kropel w zagłębienie dłoni, maczam opuszki i wmasowuję w buźkę

Calutką pielęgnację pokazywałam TUTAJ, z tym że już się pozmieniało troszkę, teraz wieczorem doszedł tonik BHA 2% i Skinoren.

Więc rano:
  • oczyszczanie żel micelarny BeBeauty (muszę go w końcu zużyć)/emulsja micelarna Anida
  • tonik: hydrolat różany
  • serum antybliznowate
  • filtr: Vichy matujący SPF 50
  • makijaż: mineralny

wieczorem:
  • demakijaż: olejek hydrofilowy ZSK / płyn dwufazowy Rival de Loop + płyn micelarny Garnier + żel micelarny BeBeauty/emulsja micelarna Anida
  • tonik: BHA 2% (receptura bezalkoholowa z ZSK)
  • Skinoren żel


Jeżeli wracam do domu w miarę szybko, to po powrocie zmywam makijaż, nawilżam/regeneruję buźkę (np. teraz siedzę z Cicalfate na twarzy, ostatnio robiłam "maseczki" olejkiem Evree z kwasem hialuronowym), a wtedy wieczorem jak zawsze. A kiedy widzę, że skóra już jest serio sucha, to wieczorem rezygnuję ze Skinorenu i zastępuję go kremem. Czytałam, że nie powinno się na kwas azelainowy nakładać niczego więcej, bo wchodzi w interakcje i to mnie trochę "blokuje" bo z jednej strony wybielanie jest dla mnie priorytetem, z drugiej strony Sahara na twarzy, a nie ma jej kiedy ujarzmić
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując