Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-29, 16:13   #2979
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie to samo, nie wyciskam, ale mam taką skore, ze zawsze po pryszczu zostanie slad, to niesprawiedliwie :P myślę że jak masz same plamki ( przebarwienia) to efekty mogą Cię zadowolić,choć to zależy od skory, każda zareaguje inaczej. Co do mycia, to tak, zmyj się żelem czy tam czym chcesz a potem tonikiem, najlepiej jest potem odczekać chwilę ( ja czekam około 20-30 minut, ale czasem nie mam czasu albo ochoty i nakładam od razu ) a potem wsmarować. Jeśli chcesz po AD nałożyć krem, to tak trzeba odczekać około 1-2 h. Ale podobno jak najdłużej się da, wtedy zmniejszy sie ryzyko jakichkolwiek "powikłan" .

Życzę powodzenia w walce z tym cholerstwem NIe zrażaj się na początku może być gorzej, ja to teraz mam bo wszystko jest teraz jeszcze bardziej czerwone

JA jak narazie strasznie sie irytuje wczoraj się trochę zbyt obficie obsmarowałam i teraz mam na żuchwie i brodzie czerwone suche placki, a wygląda to niezbyt ładnie i estetycznie :P

Pozdrawiam
dzięki wielkie za odpowiedź
teraz już wiem prawie wszystko. jeszcze tylko jedno małe pytanko
ktoś pisał , że peeling można zrobić, kiedy się używa AD. ale czy używając go wieczorem peeling mogę zrobić któregoś dnia tylko rano?
czy np. można ileś tam czasu przed / po smarowaniu AD? skomplikowana sprawa
imposing jest offline Zgłoś do moderatora