Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-19, 08:19   #3246
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Teraz ja, teraz ja

Jak nietrudno zauważyć - lubię duże pojemności ukochanych zapachów, wcale nie kręcą mnie miniaturki Ponadto bardzo ważne jest dla mnie posiadanie firmowych kartoników. Dodam jeszcze, że ustawienie każdej flaszeczki jest nieprzypadkowe i naprawdę przemyślane
Hmm... A na mnie Twój zbiorek robi wrażenie takiego typowo kobiecego nieładu - nieco trzpiotowatego bałaganiku. Flaszeczki na zdjęciach nieco lecą na bok, różne smakowitości w różnych barwach tulą się i przepychają, jak gdyby chciały jak najlepiej ustawić się do zdjęcia i wypełniają całą przestrzeń.
Spoglądając na te fotki mam trochę wrażenie podglądania - ale podglądania kogoś, kto wie, że jest podglądany i chce dać się podglądać.

Taki nastrojowy smaczek.



Sam zbiór słodki i cudny.
Jak ja bym chciała móc nosić takie cudeńka! Już samo wyobrażenia takiego zapachu na skórze jest pieszczotliwe i upajające. Nie dla psa kiełbasa. Nie dla Sabbath słodkości.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W zbiorku brak jeszcze OI (pojawi się w tym tygodniu), balsamu Dolly Girl i zestawu Magnetismu Escady wraz z Very Sexy Victoria's Secret (pojawią się po nadchodzących urodzinach ).
No to chyba będzie update?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora