Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 07:17   #1464
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja już nic nie mówię, że mi się coś znowu kojarzy, bo Róża za chwilę wyskoczy z tym swoim chlebem...
Że niby, że na myśli, że głodnemu, że tak ?
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
przerazilyscie mnie z tymi kotami teraz bede podnosic maske codziennie. Tyle, ze ja mialam dwa samochody i oba maja silnik osloniety plastikowa oslona wiec chyba nie grozi mi taki horror. Moge jedynie przewiezc kotka pod maska ale nie powinno sie mu nic stac. Chyba ze sie plynu borygo napije. straszna historia
Jak ja się cieszę, że nie mam prawa jazdy ... uffff
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Favkes, sama nie nadążam za tempem swojego pięknienia.... Pragnę podkreślić, że reszta ciała jest równie idealna i zmysłowa

Koto, o oczka się nie martw, mam zapas w słoiku
Dziewczyny , ta dyskusja zbacza na przecudnie abstrakcyjne tory To lubię! Czemprędzej wsiadam więc do tego jajecznego pociągu w nieznane

Fawkes nie bój żaby o twarde jaja! Przecież wiadomym jest, że twardym czeba być, a nie miętkim (jajem)!!! My potrzebujemy twardych członków załogi! Miękki członek to słaby członek - a te nam zwisają!!!

Świeży chlebek z masełkiem, "Sałatą" i jajem na twardo jest przepyszny. Chcesz kromeczkę?
W ramach usprawiedliwienia muszę dodać, że jak pisałam te przykre dla Cię słowa, byłam właśnie w trakcie oprysku (profilaktyka przeciwgrzybiczna), zamroczyło mi chyba główkę...

trwałam w stanie nirvany cały dzień
Różyczko - piękniej piękniej, skoro tak po całości
Zapas oczek w słoiczku to podstawowa sprawa w przypadku każdej prawdziwej damy konieczność !!!! POWTARZAM

Abstrakcyjne tory uwielbiam - jak dobrze, że ten wątek jest tak liberalny

Miętkie członki, słabe członki ?? - no mnie nie zwisają - trza je wzmacniać ale,żeby zaraz jaja na miętko znosić ? No nie - to rzecz nie do pomyślenia !!!
Będę znosić na twardo - i już! Choćby własnie po to by Was dożywić troszeczkę moje kochane forumki
Ale jedno mnie niepokoi - Różyczko co będzie jak Ci listkóf zabraknie ? No chybabyśmy nie chcieli, żeby Cię całą zjedzono ... no... i nie daj się więcej pryskać !!!! Bo Cię posują - lepszy robaczek niźli chemia - która jak widać wywoływa halucynki i zajafki - toż to narkomania normalnie ... co nirvana potwierdza zresztą ...mnie się ten stan niebezpieczny wydaje Kochana - strzeż się.

W każdym razie służę ramieniem i wsparciem - tylko co byś się nie usmażyła

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ach, to wybacz, wychodzi na to, że miałam fatamorganę - spragnionemu woda, a głodnemu chleb na myśli....

Wiadomym jest, że chodzi o: Twarde Jajca Feniksa, który jest Członkiem Jarzynowej Załogi Mrocznych Melonów baraszkujących w Sałatowym Rajskim Ogrodzie z Zastępem Ochoczych Męskich Dziewic.... Ot i cały sekret!

Depilacja zwłok na żywca
No i znóf .. no .. nie fatamorganę Rózyczko i no FATAMRUGANĘ - i to ze stresu - bo Ci pewnie oko lata - nierwica jakaś ?

Co do Jaj na twardo - potwierdzam - chodzi o moje skromne JAJA

A za depilacją zwłok jestem jak najbardziej - zwłaszcza martwych zwłok na żywca

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Też się czuję leszczykiem, ale szybko się uczę - jak w przypadku wszystkiego, co mnie interesuje (na szczęście mnie interesuje prawie wszystko).

O przepraszam. Sprawdziłam dokładnie: żaden miękki członek mi nie zwisa...


Z jajem?
Po cóż się ograniczać? Ja proszę od razu z dwoma jajami... Eeee... A o czym my właściwie mówimy?
Koty z natury mają kiepski słuch. Wnioskuję po tym, jak śpiewają...
Sabbath - leszczyk ? hahahahahaha
Ile Ty masz osobowości ? Trzeba w raju zatrudnić chyba psychologa ...
A tak na poważnie - to nie wierzę, że Ty Kobieto możesz być leszczykiem w jakiekolwiek dziedzinie ... za co się nie zabierzesz - robisz to profesjonalnie - widac przecież. Że tak powiem - łep jak sklep - i wcale chyba nie przesadziłam - tyle razy Ci powtarzałam, że jesteś moją IDOLKĄ ! - tu Feniks zieje ogniem ... albo raczej pierdzi ogniem a z wysiłku znosi kolejne jajko - tym razem niedogotowane .... widzisz coś narobiła ?

A dwóch naraz to nie dam razy znieść, zlituj się - bo mi coś pęknie ...

No - a kotów z racji na słoniowe ucho do raju nie wpuścimy - będę stać na straży i przysmolę im ogonki


Na Feniksie dziś gotuje się Mandragora - A.Goutal i ptaszek ma energii tyle, że hoho !!!!
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora