Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okulary słoneczne dla kierowców
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-10, 21:17   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Okulary słoneczne dla kierowców

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubiłam moje okularki z TwojegoStylu brązowe, dobrze przyciemniały nie wpływajac na inne parametry widzenia Do czasu, aż TŻ je złamał chowając do pokrowca od cyfrówki po wykorzystaniu jako filtry do obiektywu
Tez mialam te okularki i tez marnie skonczyly

Teraz mam muchy z h&m ale kompletnie sie niie nadaja do prowadzenia samochodu, bo one zaparowuja... to moje pierwsze okulary sloneczne, ktore zaparowuja... no i nic nie widac.

Cytat:
Napisane przez oceania Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim dostałam prawko zainwestowałam w okulary z polaryzacją [kupiłam na allegro, ale to dosyć znana firma]. Są genialne, przy większym słońcu zaraz je zakładam. Stanowią standardowe wyposażenie mojej frytki Może nie wyglądam w nich jakoś specjalnie [to są okulary przeznaczone dla kierowców, narciarzy i rowerzystów, są sporych rozmiarów i mają opływowy kształt], ale na pewno wpływają na bezpieczeństwo, no i pewność prowadzenia, kiedy słońce mocno razi. Pomimo tego, że wyglądają na bardzo czarne, przyciemniają obraz tylko troszeczkę. Także ze swojego skromnego doświadczenia w tej kwestii śmiało mogę polecić okularki z polaryzacją
O wlasnie o cos takiego mi chodzilo WKleisz jakies foto, namiar etc?

Dziewczyny a co robicie jak slonce jest nisko (rano) i tak swieci prosto w oczy? Wtedy to nawet okulary to troche malo....
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując