Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-22, 17:38   #1909
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze zrozumiałam, to filtr stabilny oznacza, że nie straszne mu inne kosmetyki? Mogę na taki nałożyć puder z miką? Czy Ziaja matująca jest stabilna? Nie znalazłam w tym wątku takiej informacji...
Rossmann ma teraz -49% na wszystkie pudry Czy macie jakiś sprawdzony, który nie zaszkodzi żadnym filtrom?
Sprawdzony puder, który nie zaszkodzi filtrom? Tylko bambusowy z BU





Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Sama mam Ziaje matującą (do cery trądzikowej, jeśli o niejmowa) i z tego co wyczytałam jest stabilna, ja kładłam na nią makijaż. Ale ma niskie PPD więc jego ochrona nie jest zbyt wysoka przynajmniej przy retinoidach (tak napisała mi pewna miła Wizażanka ).
Moim zdaniem wcale nie ma niskiego ppd, osiągnęła całkiem dobry wynik pod tym względem






Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki filtr polecacie na całe ciało? Dopiero zaczynam "filtrowanie". Do twarzy zamierzam wypróbować Ziaje 50+ matującą, ale na razie kupiłam bazę pod makijaż z Kiko z filtrem 50. Szukam czegoś do ciała, co nie będzie się kleić.
Wiem, że kiedyś były takie fajne żelowe filtry do ciała z Garniera. Zresztą oni w ogóle dobre mają pod względem ochrony, wiadomo, mexoryle



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora