Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endermologia
Wątek: Endermologia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 16:11   #12
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Isabelle_1981 Pokaż wiadomość
Witam

chciałam zapytać o skutecznośc endermologii? Czy rzeczywiście wyszczupla i redukuje nierówności skóry? Chciałam poznać opinie kogoś, kto już tego próbował, albo ma o tym pojęcie, zanim wydam masę pieniędzy.
Będę wdzięczna za wszystki opinie.
Pozdrawiam,
Isabelle
witam! chciałam Wam powiedzieć, że ja jestem bardzo zadowolona z endermologii, realistycznie do tego na początku podchodziłam i wiedziałam,że sama maszyna nic nie da, ale stwierdziłam że muszę tego spróbować. Rozejżałam się po krakowskich salonach popytałam znajomych i dowiedziałam się o Dermique i o Pani Sylwi.. No więc poszłam żeby sprawdzić jak to tam wygląda. Salon jes piękny i zajmują się kosmetyką twarzy ciała stylizacją paznokci ostrzykiwaiami i laseroterapia.. więc do wyboru i do koloru... Okazało się wogóle, że mają teraz promocję na endermologię i 10 zabiegów kosztuje 990 a 15 1440 więc całkiem całkiem kostium gratis, w niektórych salonach jeszcze na kostiumach zarabiają i co najważniejsze! Masaż trwa 45min, a nie 35.. Na początku nie widziałam efektu, ale wiedziałam że od razu nie zobacze oszałamiajhących rezultatów. Po 10 fajnie ale, że była taka cena wzięłam 15 zabiegów i chyba wykpię jeszcze serię, bo dla mnie przyjscie na zabieg to odcięcie się od codziennej gonitwy, miłe pogaduchy z fizykoterapeutką i przede wszystkim relaks! Polecam naprawde ten zabieg efekt jest super, ale widoczny troche pozniej i trzeba regularności. ja połączyłam serię z delikatną dietą i faktycznie zgubiłam pare kilogramó
Pozdrowienia!!
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując