Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reklamacja spodni? Tak czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 22:49   #18
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: Reklamacja spodni? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie, ja zareklamowałam spodnie lee, które wyblakły po 1wszym praniu, pomimo że prane były w temperaturze 40 stopni (tak jak jest napisane na metce), w płynie do czarnego na wewnętrznej stronie. Właśnie przyszedł kurier ze spodniami, tymi samymi, reklamacji nie uwzględnili, ponieważ spodnie wyblakły z powodu prania w zbyt wysokiej temperaturze - ŚMIECHU WARTE tym bardziej że w karcie reklamacji napisałam że w 40 stopniach tak jak na metce. Zamierzam zareklamować raz jeszcze, ale nie wiem co powiedzieć tak by mnie nie zbyli. Prosze o rade
mialam to samo tylko ze mi uznali,
po pierwsze powiedz mi po ilu dniach przyslali Ci decyzje a po drugie idz tam drugi raz i badz stanowcza powiedz im ze nie maja podstaw zweby twierdzic ze w zbyt wysokiej temp. byly prane bo nie maja Ci tego jak udowodnic! Poza tym wiekszosc reklamacji w sklepach rozpaatruje osoba typu kierownik sklepu pewnie tez tak bylo chyba ze dostalas decyzje rzeczoznawcy jesli nie to zazadaj tego jesli znow odrzuca albo nie zgodza sie na rzeczoznawce(chodz jest to Twoje prawo) to bedziemy myslec
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując