Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-14, 17:39   #3985
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zdecydowanie nr 1!
oj nie ten brąz z bordo mi osobiscie najmniej pasuje

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a właśnie,że Chłodne koniecznie!!! ta olcha jest baaardzo ciepłym kolorem i ciężko o ładne zestawienie z ciepłym kolorem w naturze. ja mam taki kolor mebli w sypialni i błękitno-lawendowe ściany, a i kuchnię taką i wściekłozielonożółte ściany groszkowe. Kolor mebli jest tak wyraźny i intensywny,że należy uspokoić jej ciepłotę chłodnym odcieniem, albo podkreślić ich wesołość żywym, ale w tym przypadku masz ciemną podłogę w innym stylu i za dużo może być. Polecam jaśniutkie uzupełnienie rozbielonego koloru do intensywnej ściany, tu masz o tyle trudniej,że kolorem ścian musisz połączyć dwa zupełnie różne brązy, by pasowały do mebli i paneli

edit: nie no niekoniecznie to musi być ten kolor, jai wrzuciłaś taki porównujemy. Może być każdy inny! Może być fiolet, może taka zgniła oliwka, jak lubisz? Ech ciężko mi operować kolorami, bo nie mam palety ralowskiej
żadnych zieleni, mam dośc tego koloru w różnych jego odmianach do końca życia.

Atojko, dokładnie tak myślę.lepszym tłem dla mebli będzie stonowany i chłodny kolor a nie wyraźnie ciepłe odcienie. Propozycja nr 1 wydaje mi się za ciężka kolorystycznie, zbyt przytłaczająca. Mam dośc zagracony pokój i nie bedzie to dobrze wyglądac, w/g mnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora