Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-27, 11:53   #4447
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z paypala na tru bardzo szybko idzie kasa, ja zwykle tego samego dnia dostaje potwierdzenie, ze juz paczka spakowana i nr przesylki dostaje
mnie zakupy na tru wkrecily, bardzo podoba mi sie tam to, ze nie dosc, ze maja niskie ceny, za darmo przysylaja, znizki jeszcze dodatkowe, to jak VAT doloza - to oddadza. zdarzaja sie oczywiscie niewypaly u nich - ale wtedy trzeba ich dreczyc i oddadza kase jakbys miala jakies problemy z nimi to dawaj na prv, albo na watek truskawkowy, my juz umiemy sobie z nimi radzic [a ja dop od 2 miesiecy na tru szaleje ]

a Nacre mysle, ze Ci sie spodobaja
ja sie wlasnie zastanawiam czy nie dac im zima odpoczac, na lato nie odlozyc ich, a teraz w mythic zainwestowac

Dzięki! Szczerze, to ja właśnie na lato je kupuje, bo to limitowanaka i taka cena,że cóż , musze je mieć już!!! Ale jak je dostanę, to trochę potestuję i pewnie będę uzywać zimą mythic, bo mam i prasowane i w kulkach, a Nacre będą czekać na lato ( czytaj- wczesną wiosnę, hehe,)
Pocieszyłaś mnie z tą tru, bo wczoraj czytając wątek truskawkowy trochę się przestraszyłam, br,br, ale po miłym mailu z tru byłam mile zaskoczona
magtru jest offline Zgłoś do moderatora