Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-16, 22:25   #542
weronika285
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Hej!
w Poniedzialek 8.11 zrobiłam sobie kolczyk w jezyku, wszystko bylo prawie wporzadku. nie bolal moglam jesc nic nie ropialo , nie seplenilam... ale mialam go krzywo zrobionego. Wkurzylam sie i go po 5 dniach wyjelam i poszlam aby mi go poprawili.. Chociaz jezyk mialam jeszcze po starej dziurce spuchniety.... to zrobiłam to. Boolalo jak chooolera ;/. kolczyk mam teraz blizej wiec seplenie strasznie, ciezko mi sie mowi... poza tym mam wydzeline jakas dziwna z dziurki... A co najgorsze mam dziwne mrowienie w koncu jezyka caly czas :/:/:/. Jezyk mam mega spuchniety i boli mnie nie wyobrazalnie... To 4 dzien nowej dziurki. Wiem ,.ze to krotko. Dzisiaj tak bolalo ,ze tylko ketonal pomogl . Mialam chwile slabosci i juz chcialam go wyjac. ,ale juz tyle sie nacierpialam... I tak marzylam o nim. Nie wiem co robic pomozcie

p.s myje zeby i plucze szalwia bardzo czesto, nie jem produktow mlecznych nie pije piwa... czasem pale... ogolnie dbam..
weronika285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując