Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłusta cera.
Wątek: Tłusta cera.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 06:01   #252
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Cytat:
Napisane przez alex-no Pokaż wiadomość
Jak wyżej. Zrezygnuj całkowicie z tego kremu i wody utlenionej, nivea też bym wymieniła- niektórym PONOĆ służą, ale... dla mnie to tylko przereklamowany pic dla nastolatek ze zdrową skórą. Pomyśl poważnie o jakiś kosmetykach aptecznych, nawet niekoniecznie do skóry tłustej, a wrażliwej- nie wysusza ci dodatkowo skóry, to i sebum nie będzie produkowane
ja z własnych doświadczeń mogę polecić polski Iwostin no i standardowo Avene i La Roche-Posay. Czasami warto zainwestować w jeden, a porządny krem apteczny niż paćkać się zapychajacymi syfami z drogerii
ZGADZAM SIE!!!! te wszystkie przereklamowane Nivea, Clean& CLear sa chyba tylko dla lasek ze zdrowa cera... bo jakos nie znam nikogo kogo by wyleczyly z tradziku... A jesli masz juz tak dosc walki z tradzikiem, zrob to co ja... zamiast dalej wydawac kase na "przereklamowane zapychajace syfy z drogerii" , idz do dermatologa, im wczesniej pojdziesz tym szybciej sie pozbedziesz problemu
powodzenia
btw Alex swietne okreslenie "przereklamowane zapychajace syfy z drogerii dla panienek ze zdrowa cera" W PELNI SIE ZGADZAM
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując