Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 21:35   #3494
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Dziewczyny kochane, doradźcie mi - zestaw moich ulubionych perfum (z żelem pod prysznic i balsamem) jest przeceniony -20%, kupiłam sobie taki sam w listopadzie, potem jeszcze dokupiłam flaszkę 30 ml, ale żel i balsam mi się już kończą... I myślę nad zakupem kolejnego zestawu W końcu to moje ulubione perfumy Jakbym mogła to bym kupiła samo duże opakowanie balsamu, ale nie jest w promocji niestety. Kupować ten zestaw czy nie - oto jest pytanie?
ekhm.. i Ty jeszcze pytasz? jak to są takie perfumy co je zużyjesz to oczywiście że brać, też bym brała... Ostatnio mi się nadarzyła okazja kupić ciut taniej perfumy z Benefitu, Garden of Good and Eva, taki mój dzienniakowy zapach - też brałam w ciemno i w ogóle coś jest takiego, że jak coś nawet mam, a nadarzy się okazja to biorę zapas... Mój TŻ tego nie rozumie, nawet tak mam w codziennych zakupach, np jedzenia oczywiście kupuję więcej na promocji jak mam pewność, że to produkt który może leżeć )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując