Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-08, 20:47   #2993
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
We Wrocławiu nie ma z tym problemu!

Wklejam info, może by to wrzucić do pierwszego posta?
"
M·A·C nie przyjmuje w ramach programu Back to M·A·C następujących opakowań:
· metalowych opakowań bezpośrednich z wkładów do cieni, róży, pudrów,
• opakowań zewnętrznych wszelkiego rodzaju: pudełek tekturowych, folii, torebek zakupowych, itd.,
• wszelkich pojemników po próbkach, pojemników o niestandardowej wielkości z promocyjnych/sezonowych zestawów,
• aplikatorów/przyborów kosmetycznych: wszelkich jednorazówek, puszków, gąbek, nożyczek, szpatułek, temperówek, pęset, zalotek,
• akcesoriów: toreb, torebek, pasów na pędzle, kuferków, sztucznych rzęs, bibułek Blot Film.
"

"pojemników o niestandardowej wielkości z promocyjnych/sezonowych zestawów" - tu się rozumie jako te opakowania typu mini pigment ze świątecznej kolekcji itp. Poza tym miniatury kremu czy Fix+ nie są promocyjne ani sezonowe więc serio powinni zacząć czytać wytyczne ze zrozumieniem...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie bedę sie kłocić z obsługą MAC, ani z kierownikiem, skoro mówia ze nie. Wspominałam, ze wczesniej takie rzeczy wymieniałam bez problemu, odpowiedź dostałam taka, ze zmieniła sie interpretacja czy coś. Tak czy siak, powiedzieli, ze mi nie przyjma miniatur, więc na siłe nie będe przecież się szarpać
Podobno tłumaczenie z góry jest takie, ze one nie maja kartonów i nie ma na nich znaczka "B2M".
Mówie tylko, co mi powiedziano w ktw. Nic nie poradze na ich polityke jaka tam mają. Sama bym wolała, aby mi je przyjęli.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Tak i to przepiękna, a na dodatek pasuję chyba każdej kobiecie - takie opinie krązą
Mi powiedziano że opakowania po Świątecznych zestawach wchodzą do B2M pod warunkiem że oddaje się wszystkie z zestawu jako 1 opakowanie. np jak kupowałam zestaw błyszczyków to wszystkie 4 opakowania poszły jako jedno.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora