Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-18, 08:09   #4787
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam Idę po kawę, bo zapowiada się pracowity dzień

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------


Ja akurat żelu nie polecam (ten bez drobinek wysusza, a drobinkowy lepszy jest z biedronkowej tołpy), ale za to pasta oczyszczająca jest super jako peeling i jako maseczka
nie dawno wykończyłam tą pastę i muszę kupić ponownie - nie stosowałam jej nigdy jako maseczki

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość



czekam na kuriera ze stojakiem na prezent, muszę dokupić do niego łiskacza, mam dziś dentyste i wieczorem pracę, babci urodziny, ale nie pojadę raczej, chyba ze doba mi sie ciut rozciągnie jutro ciulnia z grzybnią, urodziny bez jubilata, nie zdążymy się nawet zobaczyć w piątek fryzjer aaaa ratunku
niech juz będzie sobota
ojj... ja też cały tydzień się nie widzę z tż- ja mam na rano, a on na popołudniu - jak wraca - to ja już w łóżeczku ;/;/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora