Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne SILKNATURALS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-05, 09:51   #965
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten balsamik kokosowy do ust to jest w formie pomadki jak te inne czy jak??
Tak.

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiś fajny balsam do ust
Taki przyjemny w zapachu i dobry w działaniu, mam często przesuszone usta. Weszłam na ich stronę i zgłupiałam nie wiem co wybrać Warto kupić taki balsamik? Is właśnie otworzyła zamówienie
Najlepsze są Black Labels, ale są też najdroższe. Typowe balsamy (np. Tahitian Vanilla, Spicy Citrus) niestety nie są dla mnie dość nawilżające. Nie próbowałam jeszcze najnowszej formuły (chcę zamówić Butterscotch Organic Lip Balm, tylko czekam na jakiś ciekawy GWP), może okaże się tak dobra jak Black Labels. Oby ... W każdym razie wiele dziewczyn chwali sobie te balsamy, warto więc ich spróbować.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Czy sample ich bronzerow i rozy sa w sloiczkach czy woreczkach?
Są w słoiczkach Ale bez sitek...
Przy czym sitka do nich można dokupić osobno (5 sitek za $1).

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Aha dzieki, a jak robie zamowienie powyzej 10$ to moge sobie wpisac obojetnie jaki odcien chce cienia? do jutra chyba jest ta promocja ?
Nie, dają ten cień, który jest przypisany jako darmowy do danego tygodnia. Cały czas jest ta promocja, tylko zmieniają gratisy, zwykle sa to cienie, czasem puder wielkości cienia.
Jest też dodatkowy cień w prezencie za każde wydane $30 (jeden cień za $30, dwa za $60 itd.). Jest to pełnowymiarowy cień (GWP są mniejsze) i samemu wybiera się jego odcień. Można też w zamian poprosić o balsam do ust (z tych po $3.75).

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Aha, troche nie rozumiem dlaczego SN w taki sposob wysylaja swoje podklady: sloiczek, torebka z proszkiem, mieszadelko. Co ja mam z tym robic? Zamowilam odcien Ivory, ale proszek jest bialy jak maka, a na stronie nie widzialam nawet zadnych swatchy ani nic... Wiec zamawialam w ciemno, majac nadzieje, ze ivory bedzie najcelniejszym odcieniem. Czy wy go mieszacie z innymi podkladami, czy jak? Czy ten bialy proszek to jakas baza pod mieszanie? Czy moze ma on dzialac na zasadzie bezbarwnego 'rozjasniacza', jak ten z Lumiere????

edit:

Wlasnie weszlam na ich strone i znow przejrzalam zestaw Ivory- zamowilam ten 'All purpose Ivory sample'- a jedyne, co otrzymalam, to bialy proszek, miarka i sloiczek z sitkiem. Czy jest mozliwe, ze Karen przeoczyla i nie wlozyla do zestawu wszystkiego? tzn jakiegos odcienia, z ktorym mialabym te biel mieszac?
To co masz, to sam podkład (w formule All Purpose). Kolory sprzedawane są osobno i nie ma tu żadnej pomyłki. Jeśli chciałaś podkład z pigmentami, należało zamówić Sample Kit. Możesz teraz dokupić zestaw próbek pigmentów, albo (jeśli wiesz, w jaki kolor celować) próbkę pojedynczego odcienia.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując