Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 19:51   #740
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko na zdjęciu haha

pewnie, że tak, czego ma Ci brakować?
widzę, patrzę na zdjęcie i wszystko jest na swoim miejscu jak najbardziej
a to, że facet się nie odzywa... no cóż, ja ze swoim jestem od ponad dwóch lat i też cisza hehe głowa do góry

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------


potrzebny potrzebny, mam cerę mieszaną i albo mam taką suchą skórę, że aż mi się łuszczy delikatnie albo tłustą, że się świecę jak żarówka
Tak chciałabym żeby wkońcu mi się ułożyło, wiem jestem jeszcze młodziutka i wiele jeszcze przede mną. Ale chyba jak każdy potrzebuje po prostu oparcia w trudnych chwilach, albo żeby móc się zwyczajnie przytulić..
Trzymam kciuki abyście się pogodzili, może napisz do niego lub zadzwoń spotkajcie się i porozmawiajcie na spokojnie. Czasem warto wyciągnąć jako pierwsza rękę na zgodę.

oj skąd ja to znam. Też mam cere mieszaną, dokładnie nieraz świece się niemiłosiernie, innym razem mam suche skórki przy nosie na nosie i policzkach. Dla mnie od kilku lat niezawodnym podkładem jest lirene City Matt a naprawdę sporo przetestowałam.



Wiecie co pytam brata czy podoba mu się zapach perfum, daje mu do powąchania a ten " No pachnie jak kwiatki połączone z rozgrzanym żelazkiem":hahaha :
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora