Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-11, 20:03   #747
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Tak chciałabym żeby wkońcu mi się ułożyło, wiem jestem jeszcze młodziutka i wiele jeszcze przede mną. Ale chyba jak każdy potrzebuje po prostu oparcia w trudnych chwilach, albo żeby móc się zwyczajnie przytulić..
Trzymam kciuki abyście się pogodzili, może napisz do niego lub zadzwoń spotkajcie się i porozmawiajcie na spokojnie. Czasem warto wyciągnąć jako pierwsza rękę na zgodę.

oj skąd ja to znam. Też mam cere mieszaną, dokładnie nieraz świece się niemiłosiernie, innym razem mam suche skórki przy nosie na nosie i policzkach. Dla mnie od kilku lat niezawodnym podkładem jest lirene City Matt a naprawdę sporo przetestowałam.



Wiecie co pytam brata czy podoba mu się zapach perfum, daje mu do powąchania a ten " No pachnie jak kwiatki połączone z rozgrzanym żelazkiem":hahaha :
dobre z tym perfum

co do facetów i związków...
ja lepiej radzić nie będę, bo jak widzisz, nie układa mi się
ale nie smutamy nie smutamy

ja używam podkładu AA i sobie chwalę
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uff ja już spakowana, masakra ile tego wyszło, dobrze, że jedziemy samochodem

widzę kółeczko wzajemnej adoracji na fb nie dołączę się bo konto mam tylko lewe do kuponów zniżkowych ale strasznie nie lubię face'a
też nie lubię fejsa, ale tak jak mówię - konto żeby obcykać wszystko i wszystkich i spadam

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej Blondaski moje

dopiero dziś wróciłam z weekendowego wypadu na działke

odrost już mnie wkurza, ale nie mam teraz czasu na myslenie nad farbą, okazało się, że na dniach będę miec u siebie remont łazienki i postanowiłam się sama zająć aranzacją także rano wykupiłam wszystkie możliwe magazyny o urzadzaniu wnetrz i się głowie
poki co wiem jaką chce miec umywalkę(w załącznikach)
myslałam nad tą z transparetnego szkła, bo chciałam zrobić łazienkę w morskich kolorkach

podoba Wam się taki typ??
fajna
ja mam morską łazienkę, są fale i ryby na kafelkach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora