Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-12, 12:25   #775
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wani, o tym co się dzieje z Cathy było dwie strony temu Też nad tym ubolewam i trzemam kciuki aby w koncu powrociła.
Jest jeszcze taka strona http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/ oraz chyba jeszcze jedna, ale moge sie mylic. To sa archiwalne stare posty, ale lepsze to niz nic.

Julia
Ja mam szare oczy z domieszka pigmentu zielonego i niebieskiego. Zawsze myslałam, ze mam szare ewentualnie szarozielone ale potem zauwazyłam iz w zaleznosci od swiatła, kolorow ubioru itd wychodzi na wierzch tez niebieski.
Ja najbardziej lubie sie w brazach ale z racji tego, ze nie lubie zdecydowanych barw na twarzy i wole barwy naturalne. Bezy nie lubie bo nie lubie jasnego makijazu oka, jestem brunetka.
Własnie a Ty nie napisalas jaki masz kolor włosow a to tez wazne.
Ja zauwazyłam, ze moja tenczowka ładnie wyglada przy:
- brazy naturalne wpadajace w piasek, bez (neutralny makijaz)
- brazy wpadajace w rdzawości, czyli z dodatkiem ciepłego pigmentu (makijaz wydobywa teczowke)
- pomaranczowe odcienie (według mnie najpiekniej podkresla teczowke)
- rozowe odcienie (tez pasuja ale to kwestia gustu)
Zielenie bywaja rozne ale uwazam, ze powinno sie ich unikac. Chyba, ze mozna sprobowac z butelkowa zielenia czy turkusem, ale to indywidualna rzecz gustu. Fiolety bywaja fiołkowe, wpadajce w roz czy burgund wiec tu tez efekt bedzie rozny. Niebieskie odcienie, błekity nie bardzo według mnie pasuja, chyba ze granat lub taki jeans.
Wydaje mi sie, ze przy konkretnej tenczowce nalezy unikac barw w niej wystepujacych, czyli u nas niebieskiego i zielonego. Jak juz chcemy koniecznie uzyc takich barw to szukajmy w nich domieszki innej barwy tak aby przełamac czysta zielen/niebieski.
Ale to tylko moje obserwacje

Edit:
Ubiegła mnie Pastereczka A własnie! Wejdz do działu moje makijaze i popatrz na zdjęcia dziewczyn. Zobacz jaka maja tenczowke i co im pasuje
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:34
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując