Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 20:00   #2900
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
no to tak, zaczne od tego ze nigdy sie ni dowiedzialam jaki mam naturalny kolor wlosow gdyz kazdy mi mowi co innego xd
albo ciemny blond albo braz albo ciemny braz a miedzy ciemnym blondem a ciemnym brazem jest wg mnei spora roznica
jaki bym nie miala polozony kolor wychdozi mi zawsze zolc :/
chcialabym sie jej pozbyc i wlasnie jak? podobaja mi sie raczej popielate odcienie i dlatego tez wklejam zdjecia oczu xd abyscie mogly sie wypowiedziec czy lepszy popiel czy jakis cieply blond.
i wlasnie nie wiem bo zazwyczaj rozjasniam wlosy rozjansiaczem i klade na to farbe :/ i nie wiem co polozyc w koncu na ta moja glowe zeby wyszlo cos ladnego niezoltego i czy jest farba ktora od razu rozjasni moj odrost bez rozjasniacza? bo jak widac wlosy w kiepskiej kondycji ;/

z gory dzieki Wam
ojeeej, najpierw bacik i lańsko za rozjaśniacz i farbę naprawdę cud, że jeszcze masz włosy

a popiel czy ciepły blond to już zależne od tego jak się czujesz w różnych kolorach... ja również mam błękitne oczy, ale lepiej się czuje w chłodnych barwach

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
no to tak, zaczne od tego ze nigdy sie ni dowiedzialam jaki mam naturalny kolor wlosow gdyz kazdy mi mowi co innego xd
albo ciemny blond albo braz albo ciemny braz a miedzy ciemnym blondem a ciemnym brazem jest wg mnei spora roznica
jaki bym nie miala polozony kolor wychdozi mi zawsze zolc :/
chcialabym sie jej pozbyc i wlasnie jak? podobaja mi sie raczej popielate odcienie i dlatego tez wklejam zdjecia oczu xd abyscie mogly sie wypowiedziec czy lepszy popiel czy jakis cieply blond.
i wlasnie nie wiem bo zazwyczaj rozjasniam wlosy rozjansiaczem i klade na to farbe :/ i nie wiem co polozyc w koncu na ta moja glowe zeby wyszlo cos ladnego niezoltego i czy jest farba ktora od razu rozjasni moj odrost bez rozjasniacza? bo jak widac wlosy w kiepskiej kondycji ;/

z gory dzieki Wam
Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Mam nadzieję że mnie nie pogonicie :p Jestem tu nowa, ale włosomaniaczką jestem już prawie rok Zawsze farbowałam włoski u fryzjera, wydawałam bardzo dużo pieniędzy i coś mnie olśniło, postanowiłam pierwszy raz zafarbować włoski sama farbą sklepową. I tu mam do was pytanie drogie dziewczyny, bo przeglądałam ten wątek ale tego tyyyyyyyyyyyle jest że cięzko mi znaleźć coś dla mnie.
Otóż chciałabym ochłodzić przede wszystkim kolor i może trochę przyciemnić, takie żeby były jak naturlany blond.

Będę ogormnie wdzięczna za każdą rade jaką farbę powinnam wybrać, nie znam sie na tym, a w drogerjach wybór jest ogromny...
buziole

Dołączam zdj, pierwsze moj obecny kolor, niesety sztuczne światło, w naturlanym może nie są aż tak bardzo żólte,drugie zdjecie, moje włosy 3tygodnie po farbowaniu u fryzjera-kolor nawet mi odpowiadał, przede wszystkim był zimny, no i trzecie zdjeice- mój kolor idelany który chciałabym osiągnąc
ooo mi samej marzy się teraz taki kolorek
póki co zdecydowałam się przyciemnić nieco włoski syossem średni blond
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora