Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koszmarne końcówki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-28, 21:12   #14
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Koszmarne końcówki

Bardzo polecam prostowanie włosów na dużą okrągłą szczotkę, w ten sposób odstawiłam prostownicę! Efekt po szczotce i suszarce jest o niebo lepszy, bo nie dość, że włosy są proste i gładkie, to jeszcze uniesione u nasady. Na pewno ta metoda wymaga wprawy, ale jest do opanowania! Moje koleżanki nie wierzyły, że nie używam prostownicy. A jednak: Jeśli chodzi o prostowanie keratyną.. Na pewno nie niszczy włosów, ale je obciąża w ten sposób, że są oklapnięte i ciężko je unieść. Keratyna sprawdzi się u osób z włosami bardziej kręconymi, bo rzeczywiście przez 3 miesiące mogą cieszyć się prostymi włosami. Trzeba pamiętać, że sam zabieg kosztuje sporo, ale specjalny szampon i odżywka do pielęgnacji włosów PO też są drogie. Jeśli jednak koniecznie chcesz spróbować, to radzę poszukać ofert na grouponie, można znaleźć od 200-300zł, jeszcze w zależności od miasta (przykładowo w Poznaniu cena regularna to 600-800zł). I dobrze by było sprawdzić danego fryzjera Możesz też sama spróbować zamówić keratynę w internecie, moja koleżanka tak robiła po 2 poprzednich zabiegach u fryzjera, głównie ze względów finansowych.
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując