Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 22:10   #2101
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ja mam często przybrudzone pazury bo rąk nie oszczędzam. Ale wystarczy je przetrzeć miękką szmatką i są jak lustro, nic się w top nie wżera

Każdy zdobywa wiedzę jak mu wygodniej Ja wolałam poczytać a kasę wydać na zestaw startowy Ale też nie uważam, że zapytanie kosmetyczki i na podstawie tej wiedzy działanie to jakaś zbrodnia jeśli kosmetyczka chętnie opowiada


jeśli kosmetyczka wie o tym to inna sprawa... ale jak przychodzi do was znajoma po prostu na zrobienie hybryd a po jakimś czasie nagle ogłasza się na fb że już wszystko umie pięknie robi i zaprasza do siebie, to moim zdaniem średnio fajnie..

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

a jeśli chodzi o plamy na paznokciach to jednej dziewczynie której robiłam pojawiły się plamy... z jakiego powodu nie mam pojęcia, paznokcie były matowe, ale te kolory robione już wcześniej, mat też wcześniej robiłam u innych i nigdy nic takiego się nie pojawiło, a u niej całe paznokcie w plamach szarych, takich smugach? ... dziwne...;p
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora