Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-27, 12:45   #2113
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Mam taki sam problem nam na paznokciach baze i top semilac i kolor 054 semilac jasny roz i tez mam po tygodniu brudne koncowki tez przemywalam i nic [emoji20] czyli to wina lampy??? A moze potrzymac ostatnia warstwe dluzej w lampie? 4-5 minut?
ja mam 056 jasny róż. i na nim właśnie widzę ten problem.
Sama nie wiem czy to wina lampy czy topu czy czego.
Następnym razem spróbuję dłuzej potrztymać bo utwardzałam według opisu na opakowaniu a jeśli lampe mam słabą to moze faktycznie trzeba dłuzej, tylko itak mi się już dłużą te 2 minuty ^^

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Raz mi się tak zdarzyło, już nawet wzięłam i lekko spiłowałam ten brud i nastepnego dnia zrobiło się to samo Jedna dziewczyna pisała, że pracuje w sklepie odzieżowym i np od jeansów jej końce tak zachodzą
Ale tobie się to zdarzyło raz na jakimś jasnym kolorze, topie i potem nakładałaś 2 raz ten sam i było wszystko ok ?

Wiem że czasem takie rzeczy mogą się dziać ale ja jeansów nie noszę tylko legginsy i nie mogę się doszukać od czego mogłyby się brzudzić, szczególnie że ostatnio poza wycieraniem kurzu nie robiłam żadnych prac porządkowych.
Ja kiedyś miałam tak z różową torebką z takiego sztucznego ala gumowo plastikowego materiału. Założyłam ją do jeansów, po jakimś czasie patrze a tam niebieskie mazie na torebce w miejscu gdzie się ocierała o spodnie. Próbowałam to zmywać zmywaczem, wodą wszystkim... Do tego stopnia że aż zerwałam wierzchnią warstwę do materiału który był pod spodem. Okazało się że materiał tez jest brudny WTF - jakim cudem ;p
ale to już paznokci nie dotyczy oczywiscie tylko mogę sobie wyobrazić jak jej farbują hehe
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora