Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 11:14   #2437
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To chyba trochę nie tak ta bordowa linia ma być na linii bioder, czyli sam środek tyłka, najszerzej będą miały typy z dużym dołem (Gruszka itp.) Jabłka mają często najszerszą część właśnie na kościach miednicy (bo mają wąskie biodra, czyli nie tyłek będzie najszerszy - tyłek i kości miednicy będą często jednakowe). Nawet Rożek ma najszerszą część w biodrach, po prostu ramiona są jeszcze szersze, dlatego biodra "znikają". Są jeszcze inne typy, np. Klepsydra, Wazon - one mają krótką talię, ale punkt najszerszy właśnie w biodrach.
Jeśli ty masz taką długą talię i najszerszy punkt tak nisko, to znaczy, że masz taką budowę - ale i tak najszersza cześć to część bioder (jeśli nie jestes Jabłkiem, a nie jesteś, bo Jabłka nie mają talii), po prostu masz te biodra niżej
Mnie kojarzysz sie z bohaterką Bleach'a Yoruichi Shihouin: ona ma cycki, szerokie ramiona, długie nogi, ale właśnie bardzo niskie biodra wybacz, że porównuję cię do postaci anime, ale tak mi się skojarzyło
http://th09.deviantart.net/fs35/PRE/...y_Ducksale.jpg
Nooo trochę za nisko je machnęłam, te kreski nie jestem gruszką ale mam długą talię.. i niżej biodra więc jaki to typ sylwetki? jestem jabłkiem?
Ta postać anime wydaje mi się być właśnie typową klepsydrą to nie ja
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora