Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 11:49   #2442
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tyle, że dalej to już nie ma typów
W ogóle gdzieś w głębi mnie siedzi przeczucie, że mam coś z Dark Winter, ale to chyba tylko przeczucie. Dużo mroku to nie dla mnie.

earthpace luzik Też nie mam typowej figury. Wychodzi mi gdzieś gruszko-klepsydra, ale to też do końca nie to. W zasadzie to mi ciąża wychodzi , ale takiego typu nie ma.
ale wiesz, że to nie ma rak i nóg bo zarówno klepsydry jak i gruszki mają chude, wąskie talie i brzuchy? także nie oszukuj

Piszesz, że masz coś z DW i Twój typ nie jest chłodny jakoś mocno ale w jakimś stopniu jest. No i nie jest zgaszony ani jasny ani ciemny. Co zostaje? nic możesz być jakiś troszkę nietypowym typem..ale jeśli nie jesteś na 100% "bright" (intensywne kolory) ani cool (chłodne kolory) ani ciepłym, zgaszone też odpadają więc na bank jesteś ciemnym lub jasnym typem z tym, że może ciemnym w obrębie jasnych lub jaśniejszym w obrębie ciemnych. W końcu mamy zimy blondynki, nie?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bym ci dała Lizaka
Lizaki mają duży biust odpada na maksa
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora