Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 4 latka, a poczta głosowa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 09:10   #9
lenkania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: 4 latka, a poczta głosowa?

Dziewczyny, dziękuję za Wasze spostrzeżenia i uwagi. Każda opinia jest cenna.
To, że moja córka jest w posiadaniu wielu zabawek, nie wynika z tego, że rodzice ją obsypują, tylko jak napisałam na wstępie babcie, dla których jest jedyną wnuczką. Jak zapewne wiecie, nie każda babcia jest skłonna podzielić metody wychowawcze rodziców dziecka. Ale to temat na inną dyskusję.


Jeśli chodzi o przedszkole, to akurat metody jakie stosują tj samodzielne wykonywanie eko zabawek itp. oraz nacisk na rozwój poprzez czytanie- bardzo mi odpowiada. Tak jak wspomniałam, dzieci które uczęszczają do przedszkola mają tendencję do przechwalania się swoimi nowymi nabytkami. Nikt nie zabiera zabawek do przedszkola!


Z uwagi, na to, że jestem osobą która podąża za nowościami, zastanawiałam się nad tym toymailem. Ciężko mi dywagować jeśli nie znam dokładnie działania tego urządzenia, dlatego też po latach czytania" tego serwisu postanowiłam się w końcu zarejestrować i podpytać czy ktoś miał z tym do czynienia. Przykro mi, że niektóre osoby sugerują, powód wrzucenia tego postu.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

W ramach uzupełnienia:


czytam niektóre odpowiedzi i zastanawiam się skąd tyle jadu u niektórych.. Niekonstruktywną krytykę jest łatwo zastosować! Miłego dnia.
lenkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując