Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OKROPNY ból w kręgosłupie :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 12:41   #29
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: OKROPNY ból kregoslupa

Cytat:
Napisane przez agusia875 Pokaż wiadomość
Witam od trzech miesiecy okropnie boli mnie kregoslup bylam u lekarza ale on twierdzi ze jest wszystko ok i nawwet przeswietlenie nie jest potrzebne a ja juz nie daje rady nie moge chodzic, siedzsiec nie moge spac w nocy......
zadne tabletki mi nie pomagaja, plastry rozgrzewajace, masci
Co mam robic ???? Prosze podpowidzcie mi cos
Znaleźć lekarza/specjalistę o specjalizacji neurolog lub ortopeda, z dodatkową specjalizacją kręgarz.
Jest ich mało ale są.

Ja kozystam z usług lekarza z Odessy, jest ortopedą, hiropraktykiem (nastawia kręgosłup) a w pakiecie dodatkowym- masazystą. Chodzę do neigo na masaże, nastawianie jak trzeba i mam co raz modyfikowany zestaw do ćwiczeń w domu - jak ćwiczę to mnie nie boli i nie wypada, a jak nie ćwiczę to boli i muszę leciec na wizytę.
Bardzo mi pomaga i czasami mam wrażenie że to on mnie przy życiu trzyma, bo by mnie ten mój powykręcany kręgosłup do grobu wpędził.


Rada , zeby przy silnych bólach samemu zaordynowac sobie zwiększoną dawkę ruchu jest ryzykowna - u mnie takie postępowanie skończyło się wypadnięciem dysku i 2 tygodniami leżenia na podłodze jak zwłoka. ból- koszmar.
Najpierw trzeba zdiagnozować, potem dobrać odpowiednie ćwiczenia, bo nie wszytkie sa dobre, sa takie którymi mozna sobie jeszcze zaszkodzić. nawet pływanie, ma swoje obostrzenia zaleznie od wady- mnie np. nie mozna pływac żabką bo na moją wadę bardziej szkodzi niż pomaga.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując