Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie dodatki do sukni ecru?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-15, 18:10   #96
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
Cześć kobietki no super temat się rozwinął z garniturami dla TŻta! My (a bardziej ja) zastanawiam się nad kolorem, a ślub za chwilę!!!!!!!!!
Miałam 3 opcje koloru garnituru:

1. (trudno opisać)- nasycony niebieski-chabrowy ----TŻtowi ładnie w niebieskim, ale ten pomysł raczej już odpada bo TŻ nie podziela mojego pomysłu

2. stalowy, ale taki już ma.....więc bezsensu kupować drugi...

3. ostatnim moim pomysłem był czarny bo to tak elegancko tylko mój facet w ogóle czarnych ubrań nie nosi bo wygląda na takiego "zabiedzonego" tzn jakby miał 1000 zmartwień, a jest bardzo pogodny (może to przez jego b.jasną karnację) :P i nie wiem czy się upierać przy kolorze....pewnie kwestia ewentualnej przymiarki a z tym też kiepsko bo garnitur będzie szyty na miarę........masakra, a czasu coraz mniej!
nam pani w sklepie powiedziała, że niebieskie, stalowe itp to garnitury biznesowe... mój tż jest niski i drobnej postury, ale jak ubrał czarny garnitur to wyglądał super, mierzyliśmy też inne, ale szczerze było mało elegancko... i teraz mierzył czarny i potem inny odcień czarnego taki głębszy i też jest różnica. Twój tż musi je zmierzyć, wtedy zdecydujecie, ale dla mnie czarny wygląda najbardziej elegancko. Musisz pomyśleć, że dojdzie do tego jasna koszula, krawat i będzie klasycznie i pięknie, ale jeśli cię nie przekonałam to pomierzcie i zobaczycie.

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
mój TŻ <PRZYSZŁY MĄŻ-KOCHAM TAK MOWIC>Sam nie wiedzial czego chcial, mi zalezalo zeby sa zdecydowal,oczywiscie bylam w pogotowiu gdyby szalał

zobaczyłam garnitur na manekinie,pokazalm mu-nie podobal sie-wybral inny<ktory kupil sobie jego tato>ale Pani powiedziala ze to nie garnitur do jego postury-120cm w klatce i uda zapasnika,190 wzrostu_wiecpodala mu ten,bo sama poradzila ze ten co mi sie podobał/Klasyka,czarny pieknie taliowany,angielski i stosunkowo waskie spodnie...piekny zmierzyl ,krawcowa orzekla ze da sie spodnie poszerzyc w udach i przed slubem amamy przyjsc z nimi do poprawki.JESTEM PRZESZCZESLIWA
i cudnie!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny to znowu ja z kolejnym pytankiem ale najpierw pochwalę się swoimi zakupami ślubnymi które zrobiłam w międzyczasie :P

Więc problem butów się rozwiązał (przypominam białe buty suknia śmietankowa), bo kupiłam sobie nowe różowe buciki takie w kolorze fuksji lub amarantu. Przez to że są o 2cm wyższe od białych to po pierwszym tańcu przebiorę buciki na białe by mi było wygodnie tańczyć a potem na oczepiny ubiorę różowe

Następnie kupiłam welon piękny z kryształkami, dwuwarstwowy cudo cudo cudo

A teraz moje pytanie powiedzcie mi kochane jaki kolor pończoch kupić?? śmietankowe czy cieliste?? jakie teraz się nosi?? bieliznę (majtusie) też mam śmietankowe

I kupiłam jeszcze spinki mojemu przyszłemu mężowi takie z napisem I love my wife cudne
Fajnie, że butki kupione, zobaczysz jak długo wytrzymasz a potem to już nikt nie będzie zwracał uwagi
Ja welonów z kryształkami nie lubię, ale cieszę się że ty jesteś zadowolona.
A jak ty chcesz mieć śmietankowe rajstopy do kolorowych butów? to wygląda (jak dla mnie) na serio okropnie ja proponuję cieliste w kolorze dobranym do twojej skóry (nie za ciemne i nie za jasne). Białe rajstopki to komunijny kolor
Dobrze, że bielizna dobrana pod kolor sukni bo niestety nie pamiętam twojej ale nie raz może troszkę przebijać. Ja wybrałam wygodne stringi, które zamiast paseczków na bokach miały taki pasek koronki, dzięki czemu paski się nie wbijają.
A ja się cieszę, że nie kupiłam tych spinek I love my wife (choć sa bardzo ładne) bo w tym i poprzednim sezonie chyba każdy tż je miał - mój miał troszkę inne "Just Married" i z taka parą młodą...

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-02-15 o 18:12
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując