Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta przeciwgrzybicza - przepisy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-18, 22:10   #17
AskaZZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta przeciwgrzybicza - przepisy

Ja tez rozpoczelam te diete. To moj drugi tydzien i nie jest latwo- jestem na samym miesie i warzywach- ale uwaga- tylko niektorych. Wyczytalam i w sumie potwierdza to reakcja mojego ciala, ze trzeba unikac warzyw z duza zawartoscia skrobii i te, ktore maja najwiecej weglowodanow. Tak wiec nie moge jesc zadnych fasol, grochu, kukurydzy, ziemniakow, marchwi czy pietruszki...Orzechy i ziarna tez mi nie sluza czy to ze wzgledu na alergie, czy 'podkarmianie' grzyba, wiec doslownie jestem na samym miesie, jajkach i wybranych warzywach.

Ktos wspomnial wyzej o owsiance- wszystkie kasze, maki i platki sa weglowodanami, wiec w zasadzie powinno sie ich nie jesc- przynajmniej w pierwszym etapie walki z grzybem. Ja na sniadanie zajadam sie jajkami...z warzywami Naobiad zazwyczaj porcja warzyw gotowanych, miesko pieczone/duszone plus salatka z surowych warzyw z oliwa/olejem lnianym i cytryna. Nie jest latwo, to fakt. No i wazne, zeby spozywac duzo olejow do tego wszystkiego. Wlasnie tez poszukuje przepisow i bede przegladac linki podane wyzej.
AskaZZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując