Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 15:09   #1328
Marthulka
Przyczajenie
 
Avatar Marthulka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
mam pytanko to jaki krem jest lepszy na blizny bo nie moge sie zdecydowac NO-SCAR czy SOLCOSERYL???
z tego co wiem, to solcoseryl stosuje się przy ranach, żeby się szybciej goiły sorry, że to napiszę, ale pierwszy kontakt z tym żelem miałam gdy weterynarz mojego psa zapisał to gdy pękł guz na ogonie - wszystko się idealnie zagoiło i nie było śladu - lekarz też był lekko w szoku - później stosowaliśmy go (tzn. żel) sami przy trudno gojących się ranach i było ok
... co do No-scar'u to nie mam pojęcia, ale reklamowała to moja apteka, że właśnie łagodzi blizny po trądziku i tego typu podobne ... jeżeli oba mają takie samo lub zbliżone działanie to warto spróbować na początek z tańszym lekiem
... u mnie nie ma bardzo widocznych śladów po opryszczce może dlatego, że co jakiś mniej wiecej rok - robię u kosmetyczki kwasy - tzn. dobiero drugi raz hihi (właśnie po takim jednym kwasie też wyskoczylo mi zimno, ale zaczełam wtedy kurację Heviranem i teraz to nawet nie mam po tym śladu
... na opryszcze to polecam zastosować kurację Heviranem, a gdy pojawią się pęcherzyki to zastosować Herpex, kiedyś stosowałam Hascovir (też pomagał, ale nie tak jak Herpex przynajmniej w moim przypadku)
__________________
... nie wiesz, czego nie wiesz i drogo za to płacisz
Marthulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując