Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-31, 17:24   #1331
Betty01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
nio wlasnie tez myslalam o tym ale koszty sa zabojcze;/ jednak postanowilam ze na poczatek sprobuje jakies masci na blizny tylko nie wiem jakiej i w tym jest problem ;( jesli zakupie masc a tez nie pomoze wybiore sie do dermatologa bo juz rady nie daje ... a mam takie pytanko jeszcze czy jesli bede chodzic na solarium moge jednoczesnie leczyc te blizny smarujac je czy nie bardzo ? i jaka masc byscie polecili najlepiej
witam wszystkich, dzisiaj trafiłam na to forum z tymi samymi problemami... jeśli chodzi o mój sposób na pryszcze i blizny to trafiłam, zupełnie przez przypadek, a właściwie to dzięki mojej Mamie na krem z masy perłowej "NO-SCAR perła Inków". Kupiła mi go, ponieważ miałam kiedyś wypadek i mam kilka blizn na ręce. W rzeczywistości jest to krem przeciw bliznom, ale wyczytałam w ulotce, że jest też skuteczny na pryszcze i zaczęłam go stosować. Faktycznie mi pomaga, pryszcze szybciej znikają, blizny są jaśniejsze, ale cały czas pojawiają się nowe pryszcze, a ja nie umiem się oprzeć pokusie ich wyciśnięcia czy też rozdrapania... najgorsze jest to, że moje pryszcze są wszędzie, na buzi, plecach, ramionach i dekolcie więc używanie tego kremu jest dość czasochłonne, bo dobrze jest go porządnie wmasować. Jeśli chodzi o cenę to niestety nie jest najtańszy, bo kosztuje około 60-70zł, ale naprawdę warto...

pozdrawiam serdecznie
Betty01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując