Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-28, 17:43   #2021
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Lola20 dziękuję Ci bardzo;* Bardzo mi pomogłaś, jutro idę po rozjaśniacze a jeszcze jedno pytanko...mam włosy do łopatek to kupić dwa czy nawet trzy??;*
Nie ma za co musisz zobaczyć ile mililitrów jest tego rozjaśniacza - powinno pisać na pudełku. Ja mam włosy do pasa, gęste, ale cienkie i używałam zawsze po 2 opakowania rozjaśniacza na raz Np. rozjasniacz z Palette miał łacznie 100 ml (50 ml tubka z kremem rozjasniającym + 50 ml buteleczka z wodą utlenioną) i 2 opakowania mi wystarczyły Podejrzewam, że jesli rozjaśniacz z Joanny ma podobną zawartość, to 2 opakowania na włoski do łopatek przy robieniu pasemek spokojnie wystarczą Chciaż fakt, że to zależy też trochę od konsystencji rozjaśniacza - na ogół są gęste, ale np Palette niewiele bardziej niż zwykła farba, a Londa jest już super-gęsta, niemal jak beton, o czym wczesniej wspomniałam ;-) Ale i tak, mimo tej konsystencji, 2 opakowania londy starczyły mi na całe włosy. Jej zawartość była chyba taka jak Palette. Dla łatwiejszego rozprowadzania zwilżałam odrobinę rękawiczki wodą i tam gdzie było trzeba, nakładałam rozjaśniacz rękami ;-)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-01-28 o 17:49
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora