Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 19:10   #1172
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[heh jestem
nic nie gadac juz o perfumach, mam gapa 2 flaszki po 100ml do oddania( cotton wash i mandarine jasmine) a jak prowizje jeszcze walną:/ nicy nie drogo ale
viol cos moge zerknac ale lepsze tu ode mnie siedza, ja amatorsko wiec jakies angele i inne ev moze

ev herbata mietowa ciepla na ugaszenie pragnienienia (nie kazdego heh)

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Witam,
Piszę tu, bo nie znalazłam tematu o firmie mineralnej cory cosmetics,..._free_foundations.htm
I mój dylemat jest taki, czy te Concealer Size - full 10 gram clear jar with lid and sifter insert $5.99 to 10 gram podkładu?, bo jakoś tak dużo mi się to wydaje, zwłaszcza, że kolejne Full Size - full 30 gram clear jar with black lid and sifter insert $12.99, to znowu jeszcze więcej, aż 30 gram podkładu?
Chyba, że to Concealer Size to jakiś korektor, a dopiero Full Size to podkład, ale to raczej nie tak jest. Rozwiejcie moje wątpliwości proszę, zanim kliknę coś nie tak.
A więc pytanie zasadnicze: czy te Concealer Size to 10 gram podkładu?
10g tzn ze w pudelku 10ml a 30g ze w pudelku 30ml
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Tak się pytałam o cenę ze względu na ceny w Norge właśnie Bo może pół ceny tam to przed obniżką u nas, ale chyba nie w tym przypadku
Ale mnie wkurza mój komp... i wizaż też co za zamuła
mnie wizaz sie slimaczy znów oropnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-02-21 o 19:05
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora