Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem ze skurą na zawsze???!!!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-01, 14:54   #5
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: problem ze skurą na zawsze???!!!!!!!!

Katetakie objawy jak Ty i Twoja przyjaciolka ma moj maz i to jest na 100%ŁZS.jemu pomaga elocom locio plyn.
Natomiat moja siostra miala tylko na buzi i wygladalo to innaczej.Twarz tlusta(ale bez objawow tradziku-anitaaŁZS to nie tradzik ).Skora byla lekko czerowna zwlaszcza na policzkach,nos i troche broda(rzadko).Pod wplywem tych czynnikow , o ktorych pisalysmy wczesniej te plamy ciemnialy,czasem dostawala takich typowych rumiencow,czasem nieregularnych w ksztatlcie plam,np.na jednym policzku.Leczyla to jakimis lekami doustnymi oraz robionymi w aptece masciami i chyba davercinem(antybiotyk do smrarownia buzi).Niestety nie pamietam dokladnie nazw lekow,bo to w kocu byla jej buzka,ale spytam jakby co.Ja mieszkam w Bydgoszczy,siostra tez,a leczyla to na kase chorych w malym miasteczku obok.

anitaa,jak pisalam wczesniej,nie jestem lekarzem i nie wiem czy cierpisz na te sama dolegliwosc,dlatego radze serdecznie pojsc do lekarza i dowiedziec sie co jest z ta Twoja buzka.W razie czego sluze pomoca
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując