Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 13:28   #208
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Moja walka z celulitem ;)

Renia napisał(a):
> Tez mam siedzący tryb życia i dlatego zalecam zamiast/oprócz balsamów na celulitis po prostu więcej się ruszać.

No tak. Wszystko fajnie, zdaję sobie sprawę z tego, że mój celulit pojawił sie znowu z powodu braku ruchu i siedzenia przed kompem po 20 godzin na dobę i że najlepszym lekarstrwem na to jest ruch. Jednakże przez jeszcze kilka tygodni, wszelka aktywność ficzna u mnie może odbywac sie tylko kosztem tej niewielkiej ilości snu, która mi zostaje . Natomiast wcieranie mazidła jedną reką nie przeszkadza mi w jednoczesnym opracowywaniu danych drugą .
W zasadzie wiedzę na temat celulitu, mechanizmów jego powstawania i sposobów zwalczania mam dość dużą i wątek ten ma na celu raczej opisanie moich doświadczen z konkretnymi preparatami i zbadanie ich skuteczności (właśnie w tej ektremalnej sytuacji braku ruchu ), niż szukanie najskuteczniejszej metody walki z celulitem. Dziękuję jednak za chęć pomocy i przypomnienie, że podstawą walki z tą wątpliwą ozdobą jest ruch Moim zdaniem trzeba o tym przypominać na każdym kroku, choć wydawałoby się, że jest to sprawa jak najbardziej oczywista. Wiele kobiet wydaje fortuny w poszukiwaniu najskuteczniejszego mazidła, podczas gdy najskuteczniejszą i najtańszą metodę ma w zasiegu ręki.


> Wiem, ze w gazetach polecaja zawsze game cwiczen na celulitis i wyszczuplenie, ktore (jak dla mnie oczywiscie) sa bardzo nudne i bardzo podziwiam kobiety, ktore faktycznie cwicza w domu regularnie, co za samodyscyplina. Dlatego takim jak ja ( tzn tym, ktore nie potrafia sie zmusic do cwiczen na posladki przez kilka tygodni) radze po prostu wybrac sport, ktory naprawde bedzie Wam sprawiac przyjemność - a tym samym bedziecie go uprawiac z wlasnej nie przymuszonej woli. Ja jezdze codzienne na rowerze chociaz polgodziny. Nie tylko utrzymuje wage i pozbylam sie celulitis, ale takze moge w ten sposob odreagowac stresy.

Wszystko w tej chwili rozbija sie u mnie o czas i systematyczność. Pierwszego mi brakuje, drugiego się uczę (wcierając codziennie mazidła - zawsze to krok doprzodu )



PS. Jutro jadę na ślub, więc pewnie trochę ruchu będę miała Za to zabieram ze sobą tylko jedno uniwersalne mazidło do ciała, więc do testów powrócę dopiero kiedy już będę w domku czyli w niedzielę wieczorkiem.

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując