Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. IX
Wątek: Essence cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-01, 13:27   #1896
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Ja jako rodowita Puławianka ( z tym że teraz już w Lublinie) potwierdzam, że w Galerii Zielonej jest szafa Catrice Kobo też mamy.
Cytat:
Napisane przez Samanthaa Pokaż wiadomość
nareszcie jakaś inna Puławianka się odezwała - pozdrawiam)

tak tak mamy szafę Catrice i Kobo. Uzupełnili też drugą szafę z Essence także nowości mamy sporo i Blossoms jest - z limitki zakupiłam jedynie perfumy ale po wypłacie zaszaleję

zaczynam baaardzo żałować że uznałam że na dziś koniec zakupów i nie wpadłam jeszcze do Zielonej
A powiedzcie czy macie w Puławach w tej chwili jakąś limitowankę Catrice?
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja muszę się przyznać że nie polubiłam sie z pędzelkiem do eyelinera essence. Jest dla mnie za "miękki". Nie wiem jak to inaczej ująć - mam małe oczy i naprawdę dużo kombinuję eyelinerem a ten pędzel jakiś takiś... wolę mniejsze. Przez to że jest taki długi to się dziwnie rozczapierza... dziwak. Może go użyję do brwi ale do linera to są lepsze pędzle(choć z drugiej strony on kosztuje 7 zł - cudów wymagać nie można).
Ja też nie mogę się do końca z tym pędzlem porozumieć łatwo nim zjechać na bok, i jakoś dziwnie nakłada ogólnie. A jaskółkę zrobić to już w ogóle wyczyn spróbuję jeszcze pędzelkiem z Sephory, wydaje się być łatwiejszy w obsłudze. Kupiłam go mając w planach zakup MAC Fluidline lub linera z Inglota, ale dzięki Essence nie musze się już wykosztowywać
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Aha! Lublinianki na Ametystowej uzupełniają drugą szafę, na razie tylko pierwsza półka i połowa drugiej , no ale coś ruszyło (tutaj zdjęcie przykładowej drugiej szafy ). PODOBNO przyszło "dużo" i będą wypakowywać dalej, ale chyba nie liczę na poniedziałek Mam tylko nadzieję, że to nie będzie prędkość 1,5 półki na tydzień, bo nas wakacje zastaną
Ooooo to spoko
Chociaż ja już jestem chyba zaspokojona nowościowo
Czy nie widziałyście gdzieś w Lublinie odżywki 10 in 1 miracle nails?
Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z trwałością i zmywaniem tych eyelinerów w żelu? bo mam z catrice, ale nawet płynem dwufazowym jest ciężko się go pozbyć z powieki
Ja zmywam dwufazowym awokado z Bielendy. Schodzi bez problemu
Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Wrzucam moje swatche lakierów i pudru
Moją największą miłością jest lakier forget me not.
Najpierw pomalowałam paznokcie fiołkowym, i myślałam że to numer jeden, ale jak pomalowałam niezapominajką to się zakochałam! <3
Najbardziej nielubie zółtego - tragedia, smuży, trzeba dac 3 warstwy kleją się do siebie cuda niewidy
Zresztą wszystko opisałam na moim blogu: http://makeupmaniak.blogspot.com/
Jakie piękne swatche
Przez Ciebie mam ochotę na lakier niezapominajkowy, mimo że to zupełnie nie mój kolor
On jest naprawdę taki śliczny na paznokciach? Tzn ciemniejszy niż w buteleczce?


PS Mejaczku, co to za cudowna dieta że Ci wszystkie spodnie spadają? ja mam wręcz przeciwnie - nie mam spodni poza jednymi, które by się na mnie nie opinały lub których nie dopinam - poza jednymi, kupionymi ostatnio no koszmar
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora