Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-16, 20:29   #4446
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
mgiełka- jak zaczęłam wchodzić na te forum to miałam okrągłe, ale doradziłyście mi żebym spiłowała na prosto i tak jakoś i sie przyzwyczaiłam i mi wygodniej i lepiej wygląda, a w okrągłych mi po prostu źle ;P dlatego czekam aż mi boki troche odrosną i piłuje na prosto nawet jakbym miała mega krótkie
no w sumie tobie się chyba nie zawija mocno wskazujący to kwadraty fajne... ale myślę, że na okrągło tez nie jest paskudnie...
Bo np moje w kwadratach wyglądały bleee

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Aaa mgielko,widziałam te nowości ale nie zwróciłam uwagi na magnetic ładne,ładne ale złoty mogliby zostawić w spokoju:p
no racja! w ogóle nie wiem dlaczego tyle wycofują...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Co się ze mną dzieje?! Cały dzień miałam ochotę na ser pleśniowy, którego normalnie niecierpię. Gdyby nie pewne ewidentne ku temu przeszkody, pomyślałabym, że jestem w ciąży :P.
hehehe no łądnie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Mgiełko
joko śliczny dobrze wysychają te lakiery?
nie zauważyłam problemu, pierwsza warstwa nawet dość szybko, druga chyba standardowo.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora